Water Adventure powstało, bo kochamy sporty wodne i lubimy patrzeć jak inni zarażają się naszą pasją. Stworzyliśmy propozycję dla ludzi chcących przeżyć przygodę podczas naszych szkoleń motorowodnych i żeglarski. Chcemy, aby nasza firma pokazała i przekazała, choć cześć uroków żeglarstwa i motorowodniactwa nie tylko jako sportu, ale także jako sposób na przyjemne spędzanie wolnych chwil.

NASZ ZESPÓŁ

INSTRUKTOR

Hubert Wróblewski-Klimaszewski

Założyciel Water Adventure. Dzięki pasji zrodziła się cała idea firmy. Od dziecka związany ze sportami wodnymi takimi jak: żeglarstwo, windsurfing, motorowodniactwo i płetwonurkowanie. Jego celem jest udoskonalenie szkoleń tak aby były jak najbardziej przyjazne kursantom, oraz zapewnienie nie tylko wiedzy, ale i uśmiechu na twarzach kursantów po odbytym szkoleniu. Korzystając ze swojego doświadczenia dba o każdym detalu.

INSTRUKTOR

Artur Łasica

Od dziecka związany z żeglarstwem, Jak sam twierdzi... "Jacht jest jego drugim domem" kochający żywioły, wieloletni i doświadczony instruktor motorowodny i żeglarski, Instruktor Sportu w dziedzinie żeglarstwo, w swojej pracy zawodowej w Marynarce Wojennej RP oraz prywatnie na różnych akwenach morskich i śródlądowych przeszkolił setki wodniaków, zawsze sumienny, solidny, konkretny i realizujący z pasją oraz dużą ciekawością zajęcia.

INSTRUKTOR

PIOTR MYŚLIWIEC

Jeśli choć raz widziałeś zachód słońca na Zatoce Gdańskiej z pokładu jachtu to możliwe, że Piotr był twoim sternikiem. Na co dzień chyba nie schodzi z pokładu łodzi, dlatego jest też wspaniałym instruktorem żeglarstwa z bogatym doświadczeniem teoretycznym i praktycznym. Swoją wiedzę przekazuje w sposób rzetelny i zrozumiały dla kursantów w każdym wieku.

INSTRUKTOR

PIOTR SOBCZAK

Z zamiłowania żeglarz, ale również instruktor żeglarski i motorowodny. W swoim wodnym CV ma już tysiące godzin spędzonych na wielu morskich akwenach, od ciepłych wód południa do zimnego Bałtyku. Oprócz tego na swoim koncie ma setki wyszkolonych żeglarzy i motorowodniaków. Dlatego możesz się spodziewać, że będzie rzeczowo, solidnie i konkretnie.