Prowadzimy kursy na patenty motorowodne dla każdego.

Nieważne czy dopiero chcesz zacząć przygodę ze światem motorowodniactwa, czy już może masz patent sternika i chciałbyś podwyższyć swoje kwalifikacje. Wiemy, że prowadzenie łodzi, jak i samochodu to wielka odpowiedzialność, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kursy na patenty motorowodne prowadzone w najbezpieczniejszy i najbardziej ekscytujący sposób, aby wynieść z nich wiedzę, nie tylko dokument.

 


Sternik Motorowodny | WATER ADVENTURE

STERNIK MOTOROWODNY

Prowadzimy kursy na patent sternika motorowodnego dla każdego. Nieważne czy dopiero chcesz zacząć przygodę ze światem motorowodniactwa, czy już może masz już jakieś doświadczenie. Podczas kursu na patent sternika motorowodnego wprowadzimy cię w pierwszy etap przygody z łodziami motorowodnymi.


Koszt kursu 650zł + koszt egzaminu 250 zł / 125zł*                              

MOTOROWODNY STERNIK MORSKI

Kurs na patent Motorowodnego Sternika Morskiego przygotowuje do samodzielnego, bezpiecznego pływania po wodach morskich i sprawnego manewrowania w porcie jachtem motorowym.


Koszt kursu 950zł + koszt egzaminu 350 zł / 175zł*     

HOLOWANIE NARCIARZA I OBIEKTÓW NAWODNYCH

Osoby posiadające już uprawnienia motorowodne mają możliwość, dzięki dodatkowym uprawnieniom, uatrakcyjnić rodzinie oraz znajomym pobyt nad wodą, zapewnić przypływ adrenaliny oraz przeżyć niezapomniane chwile na wodzie.

Koszt kursu 450zł + koszt egzaminu 250 zł / 125zł*