Warsztaty nawigacyjne

W czasach coraz większej elektronizacji na jachtach, większość żeglarzy używa GPS. Jak wszyscy wiemy na wodzie może zdarzyć się wszystko zdarzyć, a szczególnie w najmniej oczekiwanych momentach. Nawigacja to jeden z filarów bezpiecznej żeglugi, dlatego nie możemy polegać tylko na elektronicznych systemach wspomagających. Jednym z elementów twojego bezpieczeństwa i twojej załogi jest jak dobrze posługujesz się mapami morskimi, stąd postanowiliśmy stworzyć kursy z nawigacji klasycznej oraz nawigacji elektronicznej.

 


NAWIGACJA KLASYCZNA

Podczas tego kursu nauczysz się starych sprawdzonych metod nawigacyjnych, dzięki którym nie straszne ci będzie awaria systemu elektronicznego. Nasze zajęcia odbywają się w 2 dni i są to bardzo intensywne szkolenie praktyczne.


Koszt kursu 450zł         

NAWIGACJA ELEKTRONICZNA

Przez wiele lat prowadzenia szkoleń oraz spędzenia setek godzin na wodzie postanowiliśmy stworzyć kurs z nawigacji elektronicznej, ponieważ większość żeglarzy nie korzysta nawet z połowy dostępnych możliwości , dlatego chcemy pokazać wam jak wykorzystać wasze urządzenia w 100%


Koszt kursu 450zł